Hodinový hotel láska Praha Nolimit.jpg

Hodinový hotel Praha

Letenky do celého světa obchody levně.jpg

Hodinový hotel Praha Láska

Hodinový hotel Praha Václavské náměstí s naprostým soukromím pro Vaše intimní hrátky s dobrou dopravní dostupností představuje náš hodinový hotel Václavské náměstí. Využijte možnosti, které hodinový hotel  Václavské náměstí nabízí. 
Hodinový hotel Václavské náměstí.jpg
Hodinový hotel Praha 10P U nás si můžete pronajmout pokoj na jednu i na celou noc. Dokonalý zážitek umocní využití služeb našeho hodinový hotel 10P, k dispozici je samozřejmě bar, který nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje. 
Hodinový hotel Praha 10P.jpg
Hodinový hotel Praha 5 Pokud se chystáte využít hodinový hotel poprvé, nemusíte se stydět. V recepci je Vám k dispozici příjemný a diskrétní personál. Ubytování garantujeme i bez předchozího objednání. Až se Vám bude chtít, prostě přijďte. U nás najdete útočiště. 
Hodinový hotel Praha 5.jpg
Hodinový hotel Šrobárova Praha 10  Nabízíme luxusní Hodinový hotel Šrobárova  Zaručujeme maximální soukromí a příjemné zázemí, které ještě více prohloubí společné chvíle strávené s partnerem. Součástí každého apartmánu je vlastní, sociální zařízení, LCD televize a wifi připojení.
Hodinový hotel Šrobárova Praha 10.jpg
Hodinový hotel 5P Praha Hledáte diskrétní místo pro své schůzky s partnerem či partnerkou Potom je náš Hodinový hotel 5P  na Praze 5 jako ušitý právě pro vás! Co u nás můžete očekávat  každý pokoj je vybaven vlastním sprchovým koutem a WC pobyt u nás platíte 1000 Kč a můžete si užívat až do rána.
Hodinový hotel 5P Praha.jpg
Hodinový hotel 3P Praha  příjemně zařízené pokoje romantického vzhledu se nacházejí Hodinový hotel 3P na Praze 3, který je umístěn do poklidného prostředí.Máme pro Vás nabídku několika nadstandardně vybavených prostorných pokojů, samozřejmostí je WC a sprcha na pokoji, TV/SAT a DVD přehrávač s kolekcí filmů pro dospělé a možnost připojení se na internet pomocí WiFi
Hodinový hotel 3P Praha.jpg
Hodinový hotel Praha Nolimit Hledáte se svojí milenkou Hodinový hotel Praha, partnerkou nebo společnicí luxusní Hodinový hotel Praha pro vaše společné chvíle V našem nově Hodinový hotel Praha zrekonstruovaném Hodinový hotel Praha vám zaručíme čisté a konfortní prostředí, diskrétnost, Protože Hodinový hotel Praha je v klidné lokalitě a zůstanete tak ve větší anonymitě.
Hodinový hotel Praha Nolimit.jpg
Hodinový hotel Praha 1 Ke schůzkám párů poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování Hodinový hotel. Můžete u nás strávit pouhou hodinu, také ale celou noc, nebo i celý týden.Pokoje jsou vybaveny televizí, hifi , kde za opravdu přijatelné ceny Z diskrétních důvodů není dům nijak označen. Při příchodu je nutné zavolat a my Vás domovním zvonkem pustíme do domu. Na recepci pak dojde k zaplacení
Hodinový hotel Praha v centru Prahy 1.jpg
Hodinový hotel Praha Vršovice  Diskrétní hodinový hotel Vršovice  s naprostým soukromím pro Vaše intimní hrátky s dobrou dopravní dostupností představuje Hodinový hotel Praha Vršovice. . Využijte možnosti, které Hodinový hotel Praha Vršovice nabízí. Vhodný je pro ubytování na celou noc, na krátkodobé ubytování. Pohodlí a čistota jsou samozřejmostí. Hodinový hotel Praha Vršovice nabízí možnost parkování před hotelem
Hodinový hotel Praha Vršovice.jpg
Hodinový hotel Praha 22 Uhříněves  Vám můžeme nabídnout krátkodobé ubytování v délce od jedné hodiny až po víkendový pobyt. Naší předností je snadná dostupnost. Pro naše klienty splňujeme 100% diskrétnost, profesionální přístup a vždy naprosto čisté pokoje.
Hodinový hotel Praha 22 Uhříněves.jpg
Hodinový hotel Praha nolimit.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one